x

Morpa Kampüs

Morpa Kampüs
Ürün Fiyatı: 72,80 TL + KDV
KDV Dahil:85,90 TL
Havale İle:85,90 TL
Toplam Tutar:85,90 TL

Kredi Kartına

TaksitAylıkToplam
Tek Çekim 85,90 TL
 

Morpa 1998 yılından beri ilköğretim öğrencilerine, ailelerine ve öğretmenlerine yönelik olarak alan uzmanları tarafından hazırlanmış 900'ün üzerinde yardımcı kitap, öykü kitabı yayımlamış ve bu alanda haklı bir saygınlık kazanmıştır.

2007 yılında hızla değişen ve gelişen eğitim teknolojilerini göz önünde bulundurarak ilköğretim öğrencileri, öğretmenleri ve velilerine yönelik bir eğitim-öğretim portalı olan Morpa Kampüs'ü hazırlamaya başlamıştır. Morpa Kampüs, 29 Ekim 2009'da açılmış ve çok kısa bir sürede zengin ve doğru içeriği ile alandan hak ettiği ilgiyi görmüştür.

Artık ilköğretim öğrencileri, öğretmenleri ve velileri derslere destek olmak için hazırlanmış MEB müfredatına uygun Morpa Kampüs'ün keyfini çıkarıyor. Öğretmenler tıklıyor ve öğretmenin en kolay yolunu keşfediyor. Çocuklar derslerini internet üzerinden tekrar ederken hem eğleniyor, hem öğreniyor hem de öğrendiklerini kolay kolay unutmuyor.

Morpa Kampüs'ün yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimine istenen katkıyı sağlamasını diliyor, günümüz eğitim teknolojilerinin desteğini yanında hissetmek isteyen tüm öğretmenlerimize ve velilerimize saygılar sunuyoruz. 

Üye Girişi | Sepetim | Müşteri Hizmetleri | İletişim


T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.